Zapraszamy do wyjątkowego miejsca spotkań przedsiębiorców i ich klientów poszukujących najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań z obszaru nieruchomości, budownictwa, usług i produktów związanych z pojęciem „dom”.

  • Najważniejsze korzyści dla Użytkowników

Dla tych, którzy są zainteresowani tradycyjnym sposobem szukania informacji i ofert, udostępniliśmy czytelne i proste w obsłudze moduły Nieruchomości, Projekty, Produkty, Firmy oraz Informacje.

Osobom zainteresowanym przekazem wizualnym udostępniamy możliwość dodawania i oglądania filmów w dom.tv

Dla osób, które szczególnie cenią swój czas i nastawiają się na nowocześniejsze formy profesjonalnej obsługi, opracowaliśmy mechanizm Zapytań.

Zamiast przeszukiwać godzinami strony internetowe w poszukiwaniu fachowców, najlepszych dla siebie produktów, projektów, usług, biur nieruchomości czy samych nieruchomości, u nas wystarczy wypełnić prosty formularz zapytania.

Zostanie on wysłany do zainteresowanych współpracą firm, które przedstawią swoją aktualną ofertę.
Państwu pozostanie tylko zdecydować się na optymalne dla siebie rozwiązanie.
Chcemy by nasi użytkownicy mogli bezpłatnie wybrać najlepsze z aktualnych na rynku propozycji i by dzięki oszczędności czasu mieli go więcej dla siebie, dla rodziny, na własną samorealizację i oddanie się swym pasjom.
Zachęcamy do zwrócenia uwagi nie tylko na ceny ale także na wybór najlepszych specjalistów w danej kategorii, którzy w swej pracy stawiają na profesjonalizm, rzetelność, terminowość i jakość.
Zapraszamy także do podzielenia się swymi opiniami z innymi użytkownikami i poprzez to do promowania najlepszych firm i ich produktów oraz usług.