26 marca 2013 – „Drzwi otwarte” w biurach nieruchomości

- konsultacje dla wszystkich zainteresowanych

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami zapraszają wszystkich zainteresowanych, do swoich biur na bezpłatne konsultacje dotyczące rynku nieruchomości, które odbędą się w dniu 26 marca 2013. Ogólnopolska akcja DRZWI OTWARTE organizowana jest z okazji obchodów Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Akcję „Drzwi otwarte”  Polska Federacja Rynku Nieruchomości organizuje już po raz drugi.  Ponieważ w tym roku święto pośredników przypada na sobotę - 30 marca, akcja DRZWI OTWARTE odbędzie się w dniu 26 marca we wtorek. W tym dniu, pośrednicy obrocie nieruchomościami (którzy zgłoszą swój akces) w ramach przynależności do Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN i wykonywanej działalności społecznej, będą oferować bezpłatne konsultacje dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są fachową wiedzą z zakresu obrotu nieruchomościami.

Do obrotu nieruchomościami trafia coraz więcej nieruchomości ze skomplikowanym stanem prawnym, lub obciążeniami, które mogą stanowić przeszkodę w ich nabyciu. W rozwikłaniu tych problemów, uczestnikom rynku mogą pomóc wykwalifikowani Pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

W ubiegłym roku, nasze konsultacje w ramach akcji Drzwi Otwarte cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem. Do biur nieruchomości licznie zgłaszały sie osoby z zapytaniami dotyczącymi: procedur i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności nieruchomości, aktualnych ofert nieruchomości, sposobów zabezpieczenia transakcji i innych spraw dotyczących rynku nieruchomości. Wielu klientów dzięki fachowej pomocy Pośredników uświadomiło sobie, że przeprowadzenie transakcji tylko pozornie jest bardzo łatwe, a na drodze do szczęśliwego finału mogą pojawić się nieprzewidziane przeszkody.  

 

Prowadzona przez PFRN akcja ma również na celu zapoznanie się z problematyką dotyczącą samej usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz czynnościami,  jakie pośrednik wykonuje przy konkretnej sprawie, z którą zwraca się klient. W tym dniu, pośrednicy udzielają również konsultacji telefonicznych.

Wykaz biur nieruchomości biorących udział w akcji będzie dostępny od dnia 18 marca 2013 roku.

Do zobaczenia we wtorek, 26 marca 2013 roku

 Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji i zapytania profesjonalistów w sprawach związanych z rynkiem nieruchomości.

Biura Aspect Nieruchomości zapraszają wszystkich zainteresowanych w godzinach od 9.00-17.00